Veřejnost

Page tools
Tisk
Oblíbené
Sdílet
  • Banner

    Kariéra

    Liberty Technotron s.r.o. přijímá do svých řad specialisty do technologie, pracovníky do provozu, nové absolventy vysokých škol Kariéra
  • Banner

    Kontaktní formulář

    Vaše zprávy pro nás Kontaktní formulář

Kariéra

Společnost Liberty působí na českém trhu již od roku 1995. Od tohoto data jsou přijímáni zaměstnanci na různé pozice. V současné době Liberty Technotron s. r.o. zaměstnává více než 110 zaměstnanců s různými zaměřeními a kvalifikacemi.

Liberty Technotron s.r.o. přijímá do svých řad specialisty do technologie, pracovníky do provozu, nové absolventy vysokých škol a v letošním roce také rozšířil svůj obchodní tým.

V současné době ovšem není jednoduché najít dostatečně kvalifikovaného pracovníka zejména v technologickém oboru, absolventi vysokých škol i přes nabízené pracovní příležitosti nejeví zájem o nabízenou práci z důvodu zanedbávané popularizace tohoto odvětví v minulých letech.

Pokud bychom měli hodnotit ekonomické obory i tady není situace na českém trhu práce optimální. Absolventi vysokých škol jsou ve většině případů bez praxe a pro firmu bývá zdlouhavé takového člověka všemu naučit. Na druhou stranu si firma může obchodního zástupce dokonale „vycvičit“ k obrazu svému. Firma Liberty Technotron s.r.o. pravidelně proškoluje své zaměstnance na všech pracovních pozicích. Jedná se jak o školení zákonem povinné tak i vzdělávací kurzy pro zvýšení kvalifikace. Pracovník by měl být tedy ochoten si své vzdělání rozšiřovat.

Další výhodou pro uchazeče je jazyková zkušenost, měl by disponovat alespoň dvěma jazyky, pro oslovení zákazníků (polsky a anglicky). Rovněž komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi a celkový způsob vystupování jsou jedním z našich prioritních požadavků.

Pokud jste ochotni tvrdě pracovat a rádi byste se v daném oboru v naší firmě uplatnili a stali se tak špičkou v oboru, prosím zašlete nám váš strukturovaný životopis , popř. volejte pro více informací + 420 558 621 547.

Liberty Newsletter Liberty Newsletter Liberty Newsletter >